Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina CSc., poslanec Evropského parlamentu

Senátor Jiří Pospíšíl podporuje Jaroslava Zvěřinu

Senátor Jiří Pospíšíl podporuje Jaroslava Zvěřinu | Docenta Zvěřinu znám dlouho. Opravdu dlouho. Víc než třicet roků to je, co jsem četl jeho odborné články jako student. Pak jsem se s ním setkával v odborné praxi, jako psycholog jsem k jeho odbornosti neměl daleko a vždy jsem si jeho názory rád vyslechl, rád jsem s ním mluvil, každé setkání jsem považoval za obohacení pro sebe. Ani v politice tomu nebylo jinak. Mám rád jeho styl, kterým umí i věci vážné a důležité podat s humorem, jednoduše, srozumitelně. A vždy na vysoké úrovni.

Doktor Zvěřina má jednu výsadní vlastnost. Za ty desítky let, co se s ním setkávám, co ho poslouchám, co se s ním bavím, nikdy neříkal blbosti. Na rozdíl ode mne, kterému se to občas stane. Nevím, jak to dělá. Ale je to tak.

A tato vlastnost, která byla pozoruhodná v odborných kruzích a je zvlášť pozoruhodná v politice, spolu s pracovitostí, lidským pochopením, obrovskými znalostmi a již zmíněným humorem kvalifikuje Jaroslava Zvěřinu do soutěže o přízeň voličů.

Takového kandidáta je radost podporovat a mohu Vám jej, Vážení voliči, s klidným svědomím naprosto doporučit. To, že je takovým už desítky let, je také zárukou, že se nezmění, a že své podpory nebudeme litovat.

Jaroslav Zvěřina je kandidát, kterého budu volit a nejen to. Je to právě on, kterému dám svůj preferenční hlas. Doporučuji Vám, abyste to udělali také tak. Volbou Jaroslava Zvěřiny a jeho „zakroužkováním“ se nemůžete mýlit.

PhDr. Jiří Pospíšíl
senátor Senátu Parlamentu ČR
www.senator-cb.cz

Další informace:

 |  |  |  |

RSS, logo | Informační kanál RSS