Doc. MUDr. Jaroslav Zvěřina CSc., poslanec Evropského parlamentu

MFF Karlovy Vary: Noci plné vášně

magazin.atlas.cz, Jakub Adam, 1. července 2006

	Moderátor veřejnoprávní televize Jakub Železný si na Mezinárodní filmový festival přivezl svoji přítelkyni Markétu, foto: Jiří Bačák, zdroj: http://magazin.centrum.cz | Včera večer začal 41. ročník filmového festivalu v Karlových Varech. Party v hotelu Pupp pak ukázala, že festival bude plný erotiky a sexu. Jak se baví celebrity, když zrovna nesedí v kině?

Moderátor veřejnoprávní televize Jakub Železný si na festival přivezl svoji přítelkyni Markétu, od které se po celý večer nehnul ani na krok. Možná se bál, aby se mu nespustila, když kolem sebe měla tolik nápadníků!

Doblba vytočený Jaroslav Dušek, který se kromě stejnojmenného snímku v loňském roce objevil i ve snímcích Šílení a Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí, si dával až do brzkých ranních hodin záležet na tom, že je nejfotogeničtější hvězdou večera. „Kdykoliv viděl fotoaparát, začal se piškvořit tak, aby to byl právě on, kdo bude vyfocený,“ shodli se fotografové.

Milan Šteindler na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2006, foto: Jiří Bačák, zdroj: http://magazin.centrum.cz | Kdo se možná pokusí ulovit další „zářez na pažbě“, je herec, moderátor a režisér Milan Šteindler: „Nechte mě být. Co víte. Třeba jenom hledám nové hvězdy do nějakého svého filmu,“ popíral však, když jsme se ho zeptali přímo, aby nám vysvětlil, koho hledá.

„Ať si kdo chce co chce říká,“ mávl rukou nad vším sexuolog a europoslanec Zvěřina: „K festivalu sex a erotika patří!“

Po celý týden budeme sledovat, kdo s kým se zaplete – kdo podlehne vábení a kdo odolá a průběžně budeme čtenáře Atlasu informovat o tom, co se ve Varech děje. Během předchozích ročníků jsme zjistili, že na pěší zóně před hotelem Thermal bylo po prvním zahajovacím dni nalezeno 28 použitých prezervativů. A letos? „Zase dva přibyly,“ pokrčil rameny jeden z metařů, kterého jsme se přeptali. Každý rok se tak dokonce s kolegy vsázejí o pivo, kolik jich bude celkem!

	Sexuolog a europoslanec Jaroslav Zvěřina na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2006, foto: Jiří Bačák, zdroj: http://magazin.centrum.cz | Na festivalu by mělo být promítnuto více jak 100 filmů, z široké nabídky by si měl vybrat úplně každý. Letos poprvé dorazil i nový fenomén, tzv. půlnoční filmy. Jde o bizarní filmy, které se začínají promítat přesně ve 24:00. Některé se vyznačují tím, že jsou plné sexu, v jiných případech jde o velmi tvrdé thrillery, hraničící až s obecně přijatelnou mírou vkusu.

Proti gustu žádný dišputát, právo na výběr filmu podle svého zájmu má mít každý: „Já bohužel zůstávám je do neděle, pak musím do Štrasburku,“ posteskl si nám europoslanec MUDr. Jaroslav Zvěřina. Spolu s manželkou se přesto chystají shlédnout alespoň český film Rafťáci, o jehož uvedení v sídle EU zatím nikdo ani neuvažuje…

Foto: Jiří Bačák


 |  |  |  |
 |
pro nevidomé
 |
tisk
 |
AKTUÁLNÍ STRÁNKY ZDE
 |